Hursoft Dershane Öğrenci Geçiş Programı

Parmak izli öğrenci kontrol programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 42,2 MB
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma Hursoft
Hursoft dershane öğrenci geçiş programı sayesinde öğrenci ve personelin geliş ve gidişlerini takip edebilirsiniz. Bu sayede okuldan ya da dershaneden erken çıkan öğrencilerin ailelerine sms gönderilerek bilgilendirme yapabilirsiniz.Dershanelerin ve okular
Hursoft dershane öğrenci geçiş programı sayesinde öğrenci ve personelin geliş ve gidişlerini takip edebilirsiniz. Bu sayede okuldan ya da dershaneden erken çıkan öğrencilerin ailelerine sms gönderilerek bilgilendirme yapabilirsiniz.

Dershanelerin ve okuların kapılarına yerleştirilen parmak izi yada turnikelerle öğrencilerin hangi saatte gelip gittikleri ayrıntılı olarak raporlanmaktadır. 

Program aynı zamanda güvenliği de sağlamaktadır. Çünkü öğrenci ve personel girişi dışında kalanların girişini engellemektedir. 

Öğrencilere ait alınan raporlar içinde; öğrenci devamsızlık listesi, yoklama listesi, günlük ve yıllık giriş çıkış listesi, öğrenci kayıt listesi, öğrenci parmak izi listesi, öğrenci veli listesi, cep telefonu listesi, geç gelen, gelmeyen izinli olan listesi, personel giriş çıkış gistesi gibi bilgilere ulaşılarak raporlama yapılabilmektedir. 
Daha Fazla Göster
Hursoft Dershane Öğrenci Geçiş Programı indir